Kdo jsme


Při focení máme rádi přátelskou atmosféru a snažíme se o co nejpřirozenější fotografie.
Naším cílem je, abyste se u nás cítili uvolněně a příjemně – zkrátka „jako doma“.

Zabýváme se fotografováním svateb, fotíme reportáže z nejrůznějších akcí (plesy, školní a firemní akce aj.), fotografujeme miminka, děti, nastávající maminky, portréty, rodiny, mazlíčky v ateliéru i v přírodě – vše podle přání našich zákazníků.

Fotografie profesionálně graficky upravujeme, citlivě retušujeme a předáváme v nejvyšší kvalitě a vysokém rozlišení pro tisk.  Všechny objednané záběry od nás budou vyladěny tak, abyste byli maximálně spokojeni (základní obrazové korekce, retuš, ale i náročnější postprodukce).

Něco o mě

Jsem nadšenec do fotografie, samouk, věčný optimista, srdcař a dobrodruh. Miluji můj život, moji rodinu.Rád cestuji, sportuji, mám rád, když se pořád něco děje. miluji zvířata, sluníčko i sníh.

K focení jsem se dostal hlavně přes moje děti.  chtěl jsem s nimi mít vše zachycené i na papíře. Focení mě však chytlo na tolik, že se z koníčku stala moje práce.

„ve fotkách miluji děj a emoce“

Do fotek dávám kus sebe, ke každému z vás přistupuji jednotlivě, pečlivě vybírám místa focení, snažím se vždy navodit příjemnou atmosféru. Nejraději fotím přirozené momentky.

nejvíce blízké mi je focení s dětmi, miluji jejich přirozenost a smích …